Međugradska autobuska linija Beograd - Čačak - Beograd

BEOGRAD-LJIG-G.MILANOVAC- ČAČAK

ČAČAK- G.MILANOVAC-LJIG-BEOGRAD

vreme pol. km stanice cena / din
14.45 0 BEOGRAD (AS) 0
14.55 7 Žarkovo 80
15.00 11 Petlovo brdo 100
15.25 41 Stepojevac 200
15.37 56 Lazarevac 250
15.41 60 Ćelije 280
15.45 64 Županjac 300
15.50 70 Dudovica 330
15.55 74 Liplje 350
16.00 77 Moravci 370
16.05 80 Ljig (AS) 390
16.10 91 Dici 400
16.15 93 Stavica 420
16.20 98 Ugrinovci 440
16.23 100 Raljinci 450
16.27 103 Zagrađe 460
16.30 106 Brezovica 470
16.35 109 Rudnik 490
16.40 113 Majdan 500
16.44 116 Svraćkovci 520
16.50 122 G.Milanovac(AS) 540
17.00 129 Brđani 580
17.10 138 Preljina 600
17.13 142 Konjevići 620
17.25 145 ČAČAK (AS) 630
 

vreme pol. km stanice cena / din
20.45 0 BEOGRAD (AS) 0
20.55 7 Žarkovo 80
21.00 11 Petlovo brdo 100
21.25 41 Stepojevac 200
21.37 56 Lazarevac 250
21.41 60 Ćelije 280
21.45 64 Županjac 300
21.50 70 Dudovica 330
21.54 74 Liplje 350
21.57 77 Moravci 370
22.00 80 Ljig (AS) 390
22.05 91 Dici 400
22.10 93 Stavica 420
22.15 98 Ugrinovci 440
22.15 100 Raljinci 450
22.22 103 Zagrađe 460
22.25 106 Brezovica 470
22.30 109 Rudnik 490
22.35 113 Majdan 500
22.39 116 Svraćkovci 520
22.45 122 G.Milanovac (AS) 540
22.55 129 Brđani 580
23.O3 138 Preljina 600
23.O6 142 Konjevići 620
23.15 145 ČAČAK (AS) 630

vreme pol. km stanice cena / din
06.15 0 ČAČAK (AS) 0
06.25 3 Konjevići 80
06.29 7 Preljina 100
06.40 16 Brđani 120
06.50 23 G.Milanovac(AS) 140
06.56 29 Svraćkovci 160
07.00 32 Majdan 180
07.05 36 Rudnik 200
07.10 39 Brezovica 220
07.13 42 Zagrađe 230
07.17 45 Raljinci 250
07.20 47 Ugrinovci 270
07.25 52 Stavica 290
07.30 54 Dici 320
07.35 65 Ljig (AS) 350
07.40 68 Moravci 390
07.45 71 Liplje 420
07.50 75 Dudovica 440
07.55 81 Županjac 460
08.00 85 Ćelije 490
08.05 89 Lazarevac 510
08.15 104 Stepojevac 530
08.40 134 Petlovo brdo 620
08.45 138 Žarkovo 630
08.55 145 BEOGRAD (AS) 630

vreme pol. km stanice cena / din
16,30 0 ČAČAK (AS) 0
16,40 3 Konjevići 80
16.44 7 Preljina 100
16.55 16 Brđani 120
17.05 23 G.Milanovac(AS) 140
17.11 29 Svraćkovci 160
17.15 32 Majdan 180
17.20 36 Rudnik 200
17.25 39 Brezovica 220
17.28 42 Zagrađe 230
17.32 45 Raljinci 250
17.35 47 Ugrinovci 270
17.40 52 Stavica 290
17.45 54 Dici 320
17.50 65 Ljig (AS) 350
17.55 68 Moravci 390
18.00 71 Liplje 420
18.05 75 Dudovica 440
18.10 81 Županjac 460
18.14 85 Ćelije 490
18.18 89 Lazarevac 510
18.30 104 Stepojevac 530
18.55 134 Petlovo brdo 620
19.00 138 Žarkovo 630
19.10 145 BEOGRAD (AS) 630

Trans-Jug ruta Beograd - Čačak

Trans-Jug ruta Beograd - Čačak

aaa
TOP