Međugradska autobuska linija Beograd - Despotovac - Beograd

BEOGRAD-SVILAJNAC-DESPOTOVAC

DESPOTOVAC-SVILAJNAC-BEOGRAD

vreme pol. (jutarnji) vreme pol. (večernji) km stanice cena / din
11.15 20.15 0 Beograd AS 0
12.40 21.40 92 Velika plana AS 360
12.46 21.46 97 Donja livadica 380
12.55 21.55 106 Žabari AS 420
13.00 22.00 111 Porodin 460
13.02 22.02 113 Vitezovo 490
13.06 22.06 116 Kusiljevo 510
13.15 22.15 122 Svilajnac AS 550
13.20 22.20 126 Grabovica R 570
13.26 22.26 131 Sedlare R 590
13.30 22.30 133 Troponje R 610
13.34 22.34 136 Jasnovo R 620
13.39 22.39 138 Medvedja 630
13.45 22.45 143 Plazane R 640
13.50 22.55 146 Miliva R 660
13.55 23.00 149 Despotovac AS 680

vreme pol. km stanice cena / din
11.15 0 Beograd AS 0
12.40 92 Velika plana AS 360
12.46 97 Donja livadica 380
12.55 106 Žabari AS 420
13.00 111 Porodin 460
13.02 113 Vitezovo 490
13.06 116 Kusiljevo 510
13.15 122 Svilajnac AS 550
13.20 126 Grabovica R 570
13.26 131 Sedlare R 590
13.30 133 Troponje R 610
13.34 136 Jasenovo R 620
13.39 138 Medvedja 630
13.45 143 Plazane R 640
13.50 146 Miliva R 660
13.55 149 Despotovac AS 680

vreme pol. km stanice cena / din
20.15 0 Beograd AS 0
21.40 92 Velika plana AS 360
21.46 97 Donja livadica 380
21.55 106 Žabari AS 420
22.00 111 Porodin 460
22.02 113 Vitezovo 490
22.06 116 Kusiljevo 510
22.15 122 Svilajnac AS 550
22.20 126 Grabovica R 570
22.26 131 Sedlare R 590
22.30 133 Troponje R 610
22.34 136 Jaenovo R 620
22.39 138 Medvedja 630
22.45 143 Plazane R 640
22.55 146 Miliva R 660
23.00 149 Despotovac AS 680

vreme pol. km stanice cena / din
7.15 0 Despotovac AS 0
7.20 3 Miliva R 70
7.25 6 Blazane R 100
7.30 11 Medvedja 120
7.36 13 Jasenovo R 130
7.40 16 Troponje R 140
7.44 18 Sedlare R 150
7.49 23 Grabovica R 160
8.00 27 Svilajnac AS 180
8.09 33 Kusiljevo 190
8.13 36 Vitezovo 200
8.15 38 Porodin 210
8.30 43 Žabari AS 220
10.00 149 Beograd AS 680
vreme pol. km stanice cena / din
14.00 0 Despotovac AS 0
14.05 3 Miliva R 70
14.10 6 Blazane R 100
14.15 11 Medvedja 120
14.20 13 Jasenovo R 130
14.25 16 Troponje R 140
14.30 18 Sedlare R 150
14.35 23 Grabovica R 160
14.40 27 Svilajnac AS 180
16.30 149 Beograd AS 680

vreme pol. km stanice cena / din
7.15 0 Despotovac AS 0
7.20 3 Miliva R 70
7.25 6 Blazane R 100
7.30 11 Medvedja 120
7.36 13 Jasenovo R 130
7.40 16 Troponje R 140
7.44 18 Sedlare R 150
7.49 23 Grabovica R 160
8.00 27 Svilajnac AS 180
8.09 33 Kusiljevo 190
8.13 36 Vitezovo 200
8.15 38 Porodin 210
8.30 43 Žabari AS 220
10.00 149 Beograd AS 680

vreme pol. km stanice cena / din
17.15 0 Despotovac AS 0
17.20 3 Miliva R 70
17.25 6 Blazane R 100
17.31 11 Medvedja 120
17.36 13 Jasenovo R 130
17.40 16 Troponje R 140
17.44 18 Sedlare R 150
17.50 23 Grabovica R 160
18.00 27 Svilajnac AS 180
18.09 33 Kusiljevo 190
18.13 36 Vitezovo 200
18.15 38 Porodin 210
18.20 43 Žabari AS 220
18.30 52 Donja Livadica 250
20.00 149 Beograd AS 680

Trans-Jug ruta Beograd - Despotovac

Trans-Jug ruta Beograd - Despotovac

aaa
TOP