Međugradska autobuska linija Beograd - Resavica - Beograd

BEOGRAD-SVILAJNAC-DESPOTOVAC-RESAVICA

-subotom nema polazaka-

RESAVICA- DESPOTOVAC-SVILAJNAC-BEOGRAD

-subotom nema polazaka-

vreme pol. km stanice cena / din
09:30 0 Beograd AS 0
11:10 106 Žabari AS 420
11:15 111 Porodin 460
11:17 113  Vitezovo 490
11:21 116 Kusiljevo 510
11:30 122 Svilajnac AS 550
11:35 126 Grabovica R 570
11:41 131 Sedlare R 590
11:45 133 Troponje R 610
11:49 136 Jaenovo R 620
11:54 138 Medvedja 630
12:00 143 Plazane R 640
12:05 146 Miliva R 660
12:10 149 Despotovac AS 680
12:20 156 Dvorište 700
12:22 157 Stenjevac 740
12:27 160 Dutovo 770
12:40 169 Resavica AS 800

vreme pol. km stanice cena / din
11:15 0 Beograd AS 0
12:40 92 V.Plana AS 360
12:55 106 Žabari AS 420
13:00 111 Porodin 460
13:02 113 Viteževo 490
13:06 116 Kusiljevo 510
13:15 122 Svilajnac AS 550
13:20 126 Grabovac r. 570
13:26 130 Sedlare r. 590
13:30 133 Troponje r. 610
13:34 136 Jadenovo r. 620
13:39 139 Medveđa 630
13:45 143 Plažane r. 640
13:50 146 Miliva r. 660
13:55 149 Despotovac AS 680
14:05 156 Dvorište 700
14:07 158 Stenjevac 740
14:12 161 Dutovo 770
14:25 169 Resavica 800

vreme pol. km stanice cena / din
15:30 0 Resavica AS 0
15:43 9 Dutovo 50
15:48 12 Stenjevac 70
15:50 13 Dvorište 80
16:00 20 Despotovac AS 80
16:05 23 Miliva R 100
16:10 26 Blazane R 130
16:16 30 Medvedja 150
16:21 32 Jasenovo R 180
16:25 35 Troponje R 190
16:29 37 Sedlare R 190
16:35 41 Grabovica R 200
16:45 45 Svilajnac AS 200
16:54 51 Kusiljevo 22
16:58 54 Vitezovo 230
17:03 56 Porodin 240
17:20 61 Žabari AS 250
18:50 169 Beograd AS 800
tab

vreme pol. km stanice cena / din
15:30 0 Resavica AS 0
15:43 9 Dutovo 50
15:48 12 Stenjevac 70
15:50 13 Dvorište 80
16:00 20 Despotovac AS 80
16:05 23 Miliva R 100
16:10 26 Blazane R 130
16:16 30 Medvedja 150
16:21 32 Jasenovo R 180
16:25 35 Troponje R 190
16:29 37 Sedlare R 190
16:35 41 Grabovica R 200
16:45 45 Svilajnac AS 200
16:54 51 Kusiljevo 22
16:58 54 Vitezovo 230
17:03 56 Porodin 240
17:20 61 Žabari AS 250
18:50 169 Beograd AS 800

Trans-Jug ruta Beograd - Resavica

Trans-Jug ruta Beograd - Resavica

aaa
TOP